Kontakt

AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA GOSPODARCZEGO
ul. Rynek 11/11
42-600 Tarnowskie Góry
Tel. 32 391 93 25
Fax. 32 391 93 27
e-mail: abg@abg.info.pl
marcin.swigost@abg.info.pl

top1
top2
top3
top4
top5

Polityka prywatności

Klauzula Informacyjna

My, czyli Agencja Bezpieczeństwa Gospodarczego Świgost Marcin z siedzibą w Tarnowskich Górach ul. Rynek 11/11 jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych.

W sprawie ochrony swoich danych osobowych zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: Agencja Bezpieczeństwa Gospodarczego Świgost Marcin ul. Rynek 11/11 Tarnowskie Góry


Przetwarzanie danych osobowych
Przetwarzamy Twoje dane osobowe:
w celu zawarcia umowy na nasze usługi oraz prowadzenia komunikacji (wykonywanie umowy), ( RODO 6.1.b).
w celu realizacji Twojej prośby o kontakt i przedstawienia Ci naszej oferty, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu (RODO 6.1.f)
w celach archiwalnych (dowodowych) będących realizacją naszego prawnie uzasadnionego interesu zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów (RODO 6.1.f);
w celu i w zakresie niezbędnym do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony naszych roszczeń związanych z korzystaniem z naszych usług, co jest realizacją naszego prawnie uzasadnionego interesu (RODO 6.1.f);
w celu wystawienia dokumentu sprzedaży, będącego realizacją nałożonego na nas przez ustawę o podatku od towarów I usług obowiązku prawnego (RODO art.6.1.c).
w celu oferowania Ci przez nas usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), będącego realizacją naszego prawnie uzasadnionego w tym interesu (RODO 6.1.f);

Podanie danych jest dobrowolne, ale bez nich nie możemy świadczyć Ci usług.


Jak długo planujemy przechowywać Twoje dane

Twoje dane osobowe wynikające z zawarcia umowy będą przetwarzane przez okres, w którym mogą ujawnić się roszczenia z umowy, czyli przez okres 6 lat.
Jeżeli nie dojdzie do zawarcia umowy w ciągu dwóch miesięcy od złożenia Ci przez nas oferty, Twoje dane osobowe związane z ofertą do tej umowy zostaną niezwłocznie usunięte, z wyjątkiem danych potrzebnych do marketingu bezpośredniego.
Dane przetwarzane dla potrzeb marketingu bezpośredniego produktów i usług możemy przetwarzać do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu lub ustalimy, że się zdezaktualizowały.

Prawo do sprzeciwu

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych, przetwarzanych na podstawie uzasadnionego interesu. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba że będziemy w stanie wykazać, że istnieją ważne, prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności lub Twoje dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celu marketingu bezpośredniego. Jeżeli skorzystasz z tego prawa – zaprzestaniemy przetwarzania danych w tym celu.

Odbiorcy danych

Twoje dane osobowe możemy przekazywać do takich kategorii odbiorców jak: nasi podwykonawcy (np. firma IT, księgowa).

Twoje Prawa

Zgodnie z RODO, przysługuje Ci prawo do:

  1. dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
  2. sprostowania (poprawiania) swoich danych
  3. usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania
  4. przenoszenia danych

W celu wykonania wyżej wymienionych praw, skontaktuj się z nami mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: Agencja Bezpieczeństwa Gospodarczego Świgost Marcin ul. Rynek 11/11 Tarnowskie Góry

Jeśli masz wątpliwości odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych przez nas, przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.Rzetelna Firma

Polityka prywatności

Copyright © Agencja Bezpieczeństwa Gospodarczego 2014
Projekt i wykonanie: sza-sza

DMC Firewall is a Joomla Security extension!