Kontakt

AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA GOSPODARCZEGO
ul. Rynek 11/11
42-600 Tarnowskie Góry
Tel. 32 391 93 25
Fax. 32 391 93 27
e-mail: abg@abg.info.pl
marcin.swigost@abg.info.pl

top1
top2
top3
top4
top5

Wywiad gospodarczy

Nasza wywiadownia gospodarcza umożliwia poznanie, weryfikację możliwości płatniczych, wiarygodności, przeszłości oraz zamiarów Klientów podmiotów gospodarczych; zarówno potencjalnych, jak również aktualnych, dbając o to, aby działania wywiadowcze odbywały się dyskretnie i "w białych rękawiczkach" - jest to swego rodzaju cichy audyt. Pozyskane przez nas informacje w dużym stopniu pomagają przedsiębiorstwom skutecznie zarządzać firmą, chronią przed ewentualnymi przykrymi skutkami współpracy, a co najważniejsze pozwalają uzyskać cenną szczegółową wiedzę na temat przyszłego lub obecnego partnera handlowego.

W trakcie działalności wypracowaliśmy algorytmy pozyskiwania danych w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej oraz nowatorską formę sporządzania raportów handlowych dotyczących poszczególnych przedsiębiorstw. Mamy własne, źródła informacji oraz sposoby ich pozyskiwania i nie bazujemy wyłącznie na ogólnie dostępnych informacjach z rejestrów, ewidencji i innych tego typu dokumentów. Pozyskujemy informacje, które w takich dostępnych dla wszystkich dokumentach nie figurują i które mogą być znacznie bardziej cenne i wymowne.

Usługę informacji gospodarczej nasi Klienci zamawiają w początkowym etapie współpracy z kontrahentami jako formę zabezpieczenia przed niesolidnym partnerem w interesach lub w procesie windykacji należności w celu ustalenia i nawiązania kontaktu z dłużnikiem lub wykorzystania informacji wywiadu podczas negocjacji, jak również w czasie postępowania egzekucyjnego poprzez wskazanie komornikowi źródła zaspokojenia roszczenia.


Rzetelna Firma

Polityka prywatności

Copyright © Agencja Bezpieczeństwa Gospodarczego 2014
Projekt i wykonanie: sza-sza

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd