Kontakt

AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA GOSPODARCZEGO
ul. Rynek 11/11
42-600 Tarnowskie Góry
Tel. 32 391 93 25
Fax. 32 391 93 27
e-mail: abg@abg.info.pl
marcin.swigost@abg.info.pl

top1
top2
top3
top4
top5

Windykacja należności

Windykacja należności realizowana przez Agencję Bezpieczeństwa Gospodarczego to proces charakteryzujący się kompleksowością prowadzonych działań oraz użytych narzędzi windykacyjnych, dzięki którym następuje uregulowanie zaległych płatności.

Odzyskując należności posługujemy się tylko prawnie dopuszczonymi procedurami. Dbając o finanse naszych Klientów posługujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz sprawdzonymi metodami, których siła ma swe źródła w doświadczeniu naszej kadry. Stawiamy na skuteczność oraz wysoką jakość procesów windykacyjnych.

Należności odzyskujemy na drodze polubownej poprzez prowadzenie negocjacji z dłużnikami lub na drodze procesowej w toku postępowania sądowego i egzekucyjnego. Przyjmujemy zlecenia windykacji od firm i osób fizycznych. Prowadzimy sprawy na wszelkich etapach, bez względu na wysokość roszczenia, termin powstania, skalę trudności. Zajmujemy się również wierzytelnościami nieskutecznie windykowanymi, umorzonymi przez komorników czy przedawnionymi.


Rzetelna Firma

Polityka prywatności

Copyright © Agencja Bezpieczeństwa Gospodarczego 2014
Projekt i wykonanie: sza-sza

DMC Firewall is a Joomla Security extension!